Дошкільний підрозділ ліцею

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Положення про дистанційну форму роботи в дошкільному підрозділі Прищибського ліцею

Розклад 2023-2024 н.р.

Річний навчальний план 2023-2024 н.р.

Контент-платформа.

Поради вихователям:

Поради для батьків:

Загальні поради.

Методичні рекомендації :

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Про проведення Всеукраїнського методологічного семінару.

Про методичні рекомендації щодо заповнення та подання звіту про діяльність закладу дошкільної освіти за 2022 рік (форма 85-к) в період воєнного стану.

Деякі питання соціального захисту дітей та сім’ї .

Про методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту. «Вихователь закладу дошкільної освіти».

Про затвердження Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти».

Про затвердження Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».

Щодо відрахування дітей із закладів дошкільної освіти в умовах війни.

Про атестацію та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у період воєнного стану в Україні.

Про забезпечення якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за результатами дослідження ECERS-3.

Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти та захисту законних прав працівників.

Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» освітній програмі для дітей дошкільного віку «Світ дитинства».

Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/2023 навчальному році.

Про затвердження звіту за результатами основного етапу польового дослідження оцінки якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за методикою ECERS-3.

Щодо збереження мережі закладів дошкільної освіти та захисту прав їх працівників.

Про методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період.

Про методичні рекомендації впровадження професійного стандарту керівника (директора) закладу дошкільної освіти.

Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні.

Про зарахування до закладів дошкільної освіти дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

Нормативно-правова база закладу дошкільної освіти з питань безпеки життєдіяльності.