ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Освітній процес здійснювати  не менше 30% у синхронному режимі (з використанням платформи Zoom) в межах допустимих санітарно-гігієнічних вимог, зазначених у пункті 8 розділу 5 Санітарного регламенту, решту навчального часу навчання здійснювати в асинхронному режимі.

Правила поведінки учнів під час дистанційного навчання

Зв’язок з учителями та класними керівниками

Чичельник І.М. irisha390@ukr.net
Білодід Н. І. beloded.natalia@ukr.net
Соснова О.В. sosnova022@gmail.com
Зінченко О.М. o.zinchenko2010@gmail.com
Линник Л.Г. lynnyklg10@ukr.net
Обізна О.Є. Надсилати завддання на адресу: ooerty24789012@gmail.com
Завдання знаходяться на:
Федченко О.П. 380500392897elena@gmail.com
Татьянко О.П. olgatat120@gmail.com
Приходько Л.М. prihodkolarisa74@gmail.com
Шевелін С.І. svetshev100@gmail.com
Дерев’янко І.О. Lady.2015@ukr.net
Ніколаєнко Л.В. nikolaenkoluda022@gmail.com
Нечитайло О.М. oksananechit100@gmail.com
Лукаш В.Ю. v.karabut1996@gmail.com
Луценко В.І. lutsenkovita1711@gmail.com
Кравченко А.А. anakravchenko488@gmail.com
Соловйов С.М. solov.sergij1962@gmail.com

Дорогі діти, шановні батьки! Дотримуйтесь правил безпеки, коли чуєте сигнал повітряної тривоги.

Діти, шановні батьки,

Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

З 1 вересня 2024 р. у Пришибському ліцеї  в дистанційному форматі відновився освітній процес.
Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування. Воно повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями – без негативних оцінок та домашніх завдань.

Педагогічний колектив ліцею протягом двох тижнів робив акцент не тільки на вивченні нового матеріалу, а й на повторюванні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.

1. Любі батьки, дистанційне навчання в нашому закладі проходить в  асинхронному режимі.
Чому так?
Ми всі зараз у не простих умовах і наші учні також.
Тож асинхронний режим дасть можливість працювати в зручний час і під час наявності технічних можливостей.
УМОВИ:
📍Не обмежений час на виконання завдань ( пам’ятаємо про умови в яких живемо)
📍Ми намагаємося виставляти завдання до початку уроку за розкладом (навіть, якщо відразу на цілий тиждень, це краще ніж нічого).
📍Роботи учнів , які не здали, або не долучилися до навчання не будуть оцінені негативно, але ми пробуємо долучити всіх наших учнів.
📍Якщо у наших учнів не вийшло здати роботу або приєднатися до уроку з певних причин, НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ, всі все розуміють, зробіть це коли зможете.
📍 Згадайте про вайбер, зараз ми можемо використати його як канал зв’язку з учнями.
2. Будуть також і уроки в Zoom. Поступово такі уроки вже з’являються  у розкладі.
Вчитель повідомлятиме про це через групи у вайбері. Повірте, педагогічний колектив все робить для того, щоб якісно працювати в нових умовах.
Любі батьки, учні наша задача зараз М’ЯКО, ПОСТУПОВО ПОВЕРНУТИСЯ ДО НАВЧАННЯ.

НАГАДУЄМО, що ми проводимо   дистанційно-предметне консультування учнів педагогами закладу освіти та здійснюємо постійно психолого-педагогічну підтримку, консультації психолога.

Ми розуміємо, що продовжувати навчання у таких умовах вимагає неабиякої мужності як від дітей, батьків  так і вчителів.

Але ми впевнені, що наша непоборна віра у світле майбутнє, обов’язково принесе Перемогу! І для нашої країни будуть просто необхідні освічені люди!