ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

Інформація про Пришибський ліцей Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

Рік заснування Заклад засновано меценатом – письменником Г.П.Данилевським за ініціативи священника Троїцької церкви Михайла Михайловського 1862 р.
Керівник закладу З 2024 року тимчасово виконуюча обов’язки директора закладу освіти Чичельник Ірина Михайлівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю біологія-хімія; спеціаліст вищої категорії, старший вчитель; педагогічний стаж 27 років.
Контингент учнів (вихованців) Всього учнів (вихованців) – 196, з них: дошкільний підрозділ – 30 вихованців, 1 – 4 класи -42 учні, 5-9 класи – 100 учні, 10- 11(12) класи – 24 учнів. Випускників 9 класу – 13 учні, 11 класу – 23 учні.
Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Працює 20 педагогів, з них: 20 осіб мають вищу освіту, 20 – повну вищу, 4 – середню спеціальну. За кваліфікаційною категорією: 16 педагогів – “спеціаліст вищої категорії”, 2 – “спеціаліст першої категорії”, 1-“спеціаліст другої категорії”, 5 – “спеціаліст”; 4 педагоги мають звання “старший учитель”, 6- “учитель-методист”
Творчий потенціал Педагогічний колектив досвідчений, творчий, успішно працює за основними напрямками роботи у 2023/2024 навчальному році: – підвищення якості надання освітніх послуг; – реалізація основних завдань національно-патріотичного виховання в закладі; -створення безпечного освітнього середовища.
Гурткова робота У закладі освіти у поточному навчальному році гуртки не працюють.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, спортивний зал, на території закладу освіти розташований ігровий майданчик для дошкільнят та учнів, встановлено спортивні тренажери. Спеціалізоване обладнання у закладі: 1 – комп’ютерний клас, 4- кабінет початкових класів з мультимедійним обладнанням, 1-кабінет математики з інтерактивним мультимедійним обладнанням. 1-кабінет біології  з інтерактивним мультимедійним обладнанням та цифровою лабораторією
Досягнення учнів/вихованців у 2023/2024 н. р. У 2023/2024 навчальному році учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  навчальних дисциплін  стали 13 учнів-переможці І етапу, з них 7 учнів посіли призові місця

з української мови та літератури: Чеснюк В.- 7 кл. – ІІІ, Щербак Є. – 8 кл. – ІІІ, Міщенко К.- 9 кл.– ІІ,

З історії:  Кондратенко А. – 9 кл. – ІІ,

З екології:  Бурачинський А. – 11 кл. – ІІІ

З біології:  Ковтун І. – І

З математики: Блудов Я. – 6 кл. – ІІІ

Учасниками Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка стали 6 учнів, з них І місце посіла учениця 10 класу Коваленко Т.  (вчитель Зінченко О.М.).

Учасниками Міжнародного конкурсу знавців української мови імені  П.Яцика стали 10 учнів ліцею, з них І місце посіла учениця 9 класу Міщенко К. (вчитель Зінченко О.М.), ІІ місце посіли: Калюшик Мірьям – 4 клас (вчитель Дерев’янко І.О.), Знагован М. – 5 клас (вчитель Зінченко О.М.), Коваленко Т. – 10 клас (вчитель Зінченко О.М.)

Учасником І етапу міжнародного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції “Екологія” стала учениця 9 класу Приходько А. (керівник – Приходько Л.М.)

Лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Птах року» (5учасників) та «Годівничка» – (7 учасників). Учні є активними учасниками конкурсів “Соняшник”, “Колосок”, “Кенгуру”,інтернет-олімпіад “На урок”, “Всеосвіта”