Тиждень знань безпеки життєдіяльності дитини.

У Пришибському ліцеї розпочався тиждень знань безпеки життєдіяльності дитини.
Життя й здоров’я дітей – це цінність нашого суспільства. Ми розуміємо, що навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Для учнів 2 класу проведені бесіди “Безпека на вулиці”. Під час яких діти поновлювали знання про дорожній рух, правила поведінки на дорогах, поводження з тваринами.
Для учнів 7 класу пройшли інформаційні години “Безпека вдома”, де діти вивчали правила безпечної поведінки в побуті, знайомилися з видами небезпеки, виявляли небезпечні місця в домі, поглиблювали знання при експлуатації газо- та електроприладів, при користуванні предметами побутової хімії.

Вихованці дошкільного підрозділу Пришибського ліцею долучилися до тижня безпеки життєдіяльності дитини. Сьогодні діти працювали по темі «Пожежна безпека», вивчили телефон 101, грали в дидактичні ігри, з задоволенням відповідали на запитання , коли вогонь-ворог, коли – друг. Також виконали малювання нетрадиційним методом – долоньками.